Selasa, 22 April 2014

UJIAN AKHIR KURSUS PROGRAM PENSISWAZAHAN GURU (PPG)

Assalamualaikum dan selamat sejahtera,
Pelajar-pelajar yang berkenaan boleh muat turun surat makluman melalui hiper-rangkai berikut

SURAT UAK PPG

TARIKH UJIAN AKHIR KURSUS (UAK) ELEKTIF DAN WAJIB

Assalamualaikum dan selamat sejahtera.
Makluman kepada semua pelajar program penuh masa dan PPG, tarikh UAK bagi kursus-kursus elektif dan wajib ditetapkan oleh pensyarah yang mengajar kursus berkenaan, bukannya Unit Peperiksaan. Oleh yang demikian, anda perlu merujuk kepada pensyarah berkenaan.
Terima kasih.

Ahad, 30 Mac 2014

KEPUTUSAN PEPERIKSAAN KDC JANUARI 2014 DAN PEPERIKSAAN ULANGAN/KHAS PPG

Assalamualaikum dan selamat sejahtera. Keputusan peperiksaan bagi kumpulan-kumpulan berikut boleh disemak melalui sistem iTEMS.
1. DPLI (LPBS) j-QAF Semester 2  
2. DPLI INTERIM (KDC) Semester 2
3. PPG Ambilan Feb. 2013 (Ulangan) Semester 3
4. PPG Ambilan Feb. 2012 (Ulangan/Khas) Semester 4
5. PPG Ambilan Jun 2011 (Ulangan/Khas) Semester 5

Isnin, 17 Mac 2014

SLIP MENDUDUKI PEPERIKSAAN KDC MAC 2014

Assalamualaikum dan selamat sejahtera.


Para pelajar program KDPM (KDC) KEMAS/PERPADUAN/PLPS Ambilan November 2012  yang akan menduduki Peperiksaan Mac 2014, boleh muat turun sistem slip peperiksaan untuk cetak slip.
Sila tekan Ctrl P untuk cetak slip
KLIK DI SINI UNTUK MUAT TURUN SLIP

Selasa, 11 Mac 2014

MAJLIS ANUGERAH AKADEMIK (PELAJAR SEPENUH MASA)

Assalamualaikum dan selamat sejahtera,
Majlis tersebut akan diadakan pada hari Selasa, 18 Mac 2014 jam 2:00 petang di Dewan Aminuddin Baki. Para penerima dikehendaki mendaftar pada pukul 10:00 pagi di Dewan Hajah Rohani (18 Mac). Berikut adalah senarai penerima anugerah tersebut



PISMP-GSTT AMBILAN JUN 2013 (SEMESTER 2)

Bil
Nama Calon
MAJOR BAHASA MELAYU

1
FARHANA BINTI MD. ZIN
2
JAYASREE A/P MURGIAH
3
NOOR ERMIZZA BINTI SHAFIE
MAJOR BAHASA TAMIL

4
FLORENCE A/P GNAPRAKASAM
5
GUNESVARI A/P BALAKRISHNAN
6
KALAIVANI A/P RAJASPARAN
7
PAVITHARA A/P PATCHIMUTHU
8
SHASHIKALA A/P KERSINAN
9
SUGUMARAN A/L RENGASAMY
10
THILAGA A/P GANESAN


PISMP AMBILAN JANUARI 2013 (SEMESTER 3)

Bil
Nama Calon
MAJOR BAHASA ARAB

1
MUHAMMAD AMIRUDDEEN BIN MD ZIN
2
MUHAMMAD FARIS B SHAHPERI
3
NUR AINA AZRINA BT AHMAD ZAINORIEN
4
NUR AMANINA BINTI ALIAS
5
NUR AYUNI BINTI AZMI
6
NUR FILZAH BT RAZI
7
NURUL AIMAN BINTI MOHD DAUD
8
NURUL AKMAL BINTI ABDULLAH
9
NURUL FATIHAH BINTI AB HAMID
10
NURUL NABILA BINTI AZAMAM
11
SITI HAJAR BT FAISOL
12
SITI KHAIRAH BINTI ASGARI
13
SYAHIRAH BINTI TUMAR
MAJOR BAHASA CINA

14
CHAN ZI WEI
15
CHIA BOON PING
MAJOR SAINS

16
AHMAD FARIS BIN ABDUL KIROM
17
ARNOLD TUIL
18
PATRICK NARI ANAK BLANSAI
19
ALICE WONG MING NGAH
20
NOR SHAHBINA BINTI SEJARTA
21
SARANHEA A/P KANNAPIRAN
22
SITI AZWIN BINTI MAZIDEL
23
SITI KHATIDJAH BINTI OTHMAN
24
SUZANNA JUSIMIN
25
KONG HUO CHING
26
HUONG YING YING
27
KHO KEJIA
28
SOH YI HAN
29
TEH SI SIAN
30
TIOW CHAI YUN
MAJOR SEJARAH

31
OLIVER OSCAR CHONG
32
FATIN NAJWA BINTI OTHMAN
33
NOORUL RAFIDAH BINTI DILIP MOHAMED
34
NUR FAZLIN BINTI ABDUL KARIM
35
NUR IZZATI BINTI ABDUL JAMIL
36
NURUL HUDA BINTI MOHD FAUDZI
37
SHARIFAH NUR ATIQAH BINTI SYED GHALIB
38
SHARIFAH ZURAIHAH BINTI SYED HAMID
39
SITI NORZAIDAH BINTI KAMARUDDIN
MAJOR TESL

40
ANNIS SYIFA BINTI TAJUDIN
41
INTAN FAZYANA BINTI BENTAN
42
NORSUHAIZA BINTI MADZLAN
43
NURUL ATIKAH BT ABDUL RAHIM


PISMP AMBILAN JANUARI 2012 (SEMESTER 5)

Bil
Nama Calon
MAJOR BAHASA ARAB

1
KHAIRUL ANUAR BIN JALI
2
MOHAMAD TAUFIK BIN MOHAMAD AGUS
3
NOR AZIMAH BINTI MOHD KHASIDI
4
NORUL HIDAYAH BT SHAHUDIN
5
RAIHAN ASYURA ASRAN
6
SITI KHADIZAH BINTI YAHYA
MAJOR PRA SEKOLAH

7
ROYSON A/L RAJIMAND
8
GOH HUI PING
9
INA HAIRANI BINTI BAHRUDDIN
10
VASUMATHY A/P BALAKRISHNAN
MAJOR BAHASA CINA

11
KHO CHUN HOONG
12
CHAN CHUI PENG
13
CHONG PAEY HONG
14
KHOO ZI YING
15
LAU XIN LING
16
LOY PEK CHEN
17
SIM MEI YEE
MAJOR PENDIDIKAN SENI VISUAL

18
AHMAD RIDZUAN BIN SABKI
19
CHEONG CHUN LING
20
MOHAMAD NIZAM BIN KAMARUDDIN AICHUM
21
MUHD AL-IZUDDIN BIN ALPIKRI
22
NOR AZHIR BIN BAHARUM
23
NOOR AZEAN BT MD ROSLI
24
OLIVER WONG XIANG LIANG
25
TING LING
26
VRONIKA MARY A/P SEBASTIAN
MAJOR MATEMATIK

27
AMIRUL AMIN BIN MOHD KAMARUZAMAN
28
DEEN KHAIREE B. DAMIT
29
FAKHRUL RAZI BIN ZAINOL ABIDIN
30
MOHD HAFIZ SUFIAN BIN MOHAMMAD @ ZAIDI
31
EALAKUMY A/P KRISHNASAMY
32
ELJENNYTHIA JAIS
33
JACQUELYN YUSOP
34
NABILAH BINTI MOHD YUSOF
35
NOOR AFUZA BT ANUAR
36
WAN NOOR ADAWIYAH BT WAN ROSLEE
37
MUHAMMAD NAZRIN BIN CHE YA
38
NIK MUHAMMAD HAFIZUDDIN BIN ISMAIL
39
NOOR SYAMIM BIN NOOR YAWARIS
40
ROLAND KULA
41
ANIS BINTI NASRI
42
HANIS SYAZNI BINTI HASNI
43
NUR IZZATI BINTI MAT RAZI
44
NURUL ATIQAH BINTI ABD. KAMAL
45
PUSPAVALI A/P NAGAN
46
SHAHIRAH IZZATI BINTI SHAIK OSMAN
47
SITI HAJAR BINTI BAKAR
48
WENDY ANAK JUNA
MAJOR BAHASA TAMIL

49
CHELVA A/L LETCHMANAN
50
JANARTHANAN A/L VELLIATHUM
51
NAREHS A/L DEVADAS
52
SHIVABALAN A/L THIRUCHELVAM
53
CHITRA DEVI A/P GOVENDASAMY
54
KALAIVANI A/P CHONGODAN
55
LALITHASWARI A/P SINGARA VELOO
56
MONES NATCHIA RUBINI A/P THIGARAJAN
57
SANGGITA A/P RAMAKRISHNAN
58
THAYAALINI A/P MUTHUSAMY
59
UGANESWARY A/P VENGITRAMAN
MAJOR TESL

60
AIMI SYAFIQAH BINTI SERBA JALIL
61
POOPATHY A/L DHANASEKARAN
62
NANTHINI A/P SUPPIAH
63
NUR HIDAYAH BINTI ZAKARIA
64
CHEW YAR-VERN
65
RACHEL ICA ANAK STEPHEN
66
SATNAM KAUR A/P HARWAN SINGH
67
NURUL HIDAYATI BINTI MANAS
68
ROHASHIDAH BT ALI
69
SUFIEZA NABILA BINTI SHAARI
70
UMMI RASHIDAH BINTI ZOLRAIMI
71
ARZEYANI BINTI ARSHAD



PISMP AMBILAN JANUARI 2011 (SEMESTER 7)

Bil
Nama Calon
MAJOR BAHASA CINA

1
CHOW THING WU
2
KHOR CHENG KEE
3
LIAN TIAU SENG
4
TEOH PING YANG
5
HONG JING WEI
6
KEOH YEN FANG
7
TAN BEE KIANG
8
TAN PEI YEE
9
YEW SHI LU
MAJOR BAHASA MELAYU

10
MUHAMMAD FAEZ BIN MOHAMMAD YUSOFF
11
AMIRATUL AFIDA BINTI SAMSUDIN
12
NINA OOI LAY KENG
13
NOOR 'AFIFAH BT MD ARIFIN
14
NOOR HAMIZAH BINTI ABDUL RAZAK
15
NORFARAHIN BINTI IZAHAR
16
NUR AIN BT ADNAN
17
ABU SAMAH B JAAFAR
18
MUHAMAD IKRAM BIN AHMAD ZAMRI
19
NADZIRAH BINTI MOHD JASZARI
20
NOR IZWANIS BINTI YAAKUB
21
NURFARHANA BINTI MD RAMLI
22
NURHIDAYU BT RAFIEE
23
SITI NABILLAH BINTI MOHAMAD
24
SITI NORLELA BINTI SAMION
25
SYAHFIERA BT SYAHLAN
MAJOR MATEMATIK

26
MOHD SHAFIQ BIN CHE SOH
27
NIK MOHAMAD HASBULLAH BIN N. MOHD FARID
28
WAN MUHAMAD FIRDAUS BIN WAN ABDUL HAMID
29
ZHARIF ASYRAF B KHOZALI
30
ASMA' BINTI ISMAIL
31
FAIRUZNUR HANANI BINTI AMBRI
32
HUSNA BT ZAHARI
33
NUR AIN IZZATI BINTI MOHD NURUDDIN
34
NUR FARAH HANA BT ABD RAHMAN
35
NUR NAIEMAH BINTI MOHD IBRAHIM
36
WAN NUR AZLINA BINTI WAN HAZIRUDIN

MAJOR SAINS

37
CHUAH JIA XIN
38
LAU SIAW JIUN
39
LIM PEI CHING
40
OOI LEAN LEE
41
TAN CHER EING
42
TAN SIANG ING
43
ROZAINI BIN ZULKIFFLE
44
SITI ATIQAH BINTI MD. FAHME
45
SITI IZZATI DYANAH BT ZAINAL
46
WAN NURSHIDA AYU BINTI WAN HUSSIN
MAJOR PENDIDIKAN ISLAM

47
MOHD KHAIROL ANUAR BIN ZAKARIA
48
MOHD NAJIB BIN ABU BAKAR
49
MOHD SOLAHUDDIN BIN CHE PA
50
MUHAMMAD IHSAN B W.ANUWAR
51
MUHAMMAD NASRULLAH BIN MOHD HANAFI
52
NOR HASRAA HAKIMI BIN HASSAN
53
ISRAA BINTI ABDOL HAMID
54
NOR SYAHIRAH BT ABU BAKAR
55
NUR BALQIS BINTI SHAFEE
56
NURUL HANIS BT ADZHAR
57
NURUL ZAYANI BINTI YAHYA
58
RAUDATUL 'ATIQAH BINTI AHMAD SUKRI
MAJOR PENGAJIAN SOSIAL

59
ALBERT SIA CHEE HUNG
60
KWAN GA FAI
61
LIM KEN VUN
62
SEH TAI SIANG
63
GOH CHAI ZENG
64
LAI SHIOW FANG
65
TIONG CHIONG KEE
MAJOR PENDIDIKAN SENI VISUAL

66
MOHAMAD SHAHIR BIN YUSOF DAJIVI
67
FARAH FARHANA BINTI ABU SEMAN
68
HANATERAH BINTI HUSIN
69
NOR FATIN BT JAMALUDIN
70
NUR AMIRA BT AZMI
71
NUR ATHIRAH AWATIF BINTI AHMAD
72
NUR HAZWANI BINTI ABD RAHMAN
73
NURULAZWA BINTI MOHD NORDIN
74
SHARIFAH ASMA FASYIHAH BT. SAID OMAR
75
SITI NORLIDA BINTI YAZID
76
WOOI LI SHAN
77
ZAKIAH BT. A. ZAHRIN








 Sekian.